X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
تاریخ : دوشنبه 18 آبان 1394 | 08:43 | نویسنده : احمد برفی

باحضور فرماندار شهرستان رامسر ،نماینده مجلس شورای اسلامی ،مدیران عامل آب منطقه ای و آب و فاضلاب شهری استان مازندران،بخشدار مرکزی و تعدادی از مسولان در محل تصفیه خانه آب شرب رامسر جلسه ای برگزار ومشکلات پیش رو بررسی شد.                           

فرماندار شهرستان رامسر درحاشیه ، با بیان آنکه سد میجران در رامسر یک زیرساخت بسیار خوب برای تامین آب شرب و کشاورزی است بر تامین اعتبار لازم جهت اصلاح شبکه های فرسوده داخلی تاکید نمود.

 

حسین سروری افزود:رامسر به لحاظ موقعیت ممتاز طبیعی و گردشگری در کشور و دنیا مطرح است و باید امکانات آن متناسب با نیازهای همشهریان و جمعیت شناور باشد.

وی اظهار داشت:با توجه به راه اندازی فازیک تصفیه خانه آب شرب رامسر هم اکنون 80 لیتر برثانیه آب شرب سالم و بهداشتی وارد شبکه توزیع آب می شود.

وی بیان داشت:بایدهرچه سریع تر مشکلات و نیازهای تصفیه خانه آب شرب رامسر حل شود تا مردم بتوانند به نحو مناسبی از آن بهره مند شوند.

وی ادامه داد:در این نشست بحث آب بندی واحدهای ته نشینی و مخازن حداکثر ظرف یک ماه آینده  و تکمیل واحد کلرزنی تا نیمه اول آذر ماه و تحویل آن به شرکت آب و فاضلاب مصوب شد.

وی گفت:همچنین مصوب شدتا چهار واحد فیلتر حداکثر تا نیمه اول آذرماه تست و تحویل شرکت آب و فاضلاب شهری گردد.

فرماندار رامسر افزود:زهکشی اراضی پایین دست سد میجران یکی از پروژه ای نیمه کاره و مکمل سد میجران است که باید مطالعات و اجرای آن در دستورآب و منطقه ای مازندران قرار گیرد.

به گفته سید محمد صالح وهابی مدیر آب و فاضلاب رامسر ذخیره مخزن سد میجران 8 میلیون متر مکعب می باشد.